Літературний клуб


Члени клубу 
"Літературне перехрестя"Володимир Антонович
ЛУЦЕНКО
Прозаїк, сатирик, публіцист. Працював журналістом, відповідальним секретарем Дніпропетровської організації НСПУ. Довгий час був головним редактором Дніпропетровської обласної держтелерадіокомпанії, головним редактором журналу "Носоріг літературний" (переможець двох Всеукраїнських фестивалей гумору та сатири).
Нагороджений Почесною відзнакою Міністра культури та мистецтв України "За досягнення в розвитку культури і мистецтв" та Орденом Св.Володимира.
Співавтор аудіокниги “Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам”. Автор телефільму про О.Гончара "Собори душ своїх бережіть" та телекомедії "З ніг на голову", відзначених на телефестивалях у Ялті та Алушті.
Автор книг: "Фейлетонна епоха", "Товариші-хапуни", "Дохлін і Пройдохін", "Синдром Носорога", "О, яка це екзотика - політична еротика", "Поцілунок Сатани", "Рафаель і юшкоїди", "Гримаси ринкового монстра", "Курйози та метаморфози". 
Член Національної Спілки письменників України. 

Анатолій Миколайович
ШКЛЯР
Поет, журналіст. Працював журналістом у багатотиражних газетах заводу ім. Петровського, тресту "Дніпроспецбуд", директором Дніпропетровського клубу письменників, редактором та завідуючим редакцією видавництва "Промінь" ("Січ" з 1991 року), редактором видавництва "Поліграфіст", директором видавництва "Січ" (м. Дніпропетровськ).
Лауреат обласних премій ім. О.Стовби та ім. П.Кононенка.
Співавтор книги "Сяєво жар-птиці: Антологія літератури для дітей та юнацтва Придніпров'я (1883-2008)".
Співавтор аудіокниги “Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам”.
 Твори друкувалися у багатьох колективних збірниках, періодичних виданнях України, а також Австралії, Канади, США і Росії. 
Автор книг: "Скрипковий ключ", "Знак птаха", "Сторожа", "Тисячоока хвиля", "Віртуальний потяг".
Член Національної Спілки письменників України.

Григорій Миколайович
ГАРЧЕНКО
Поет. Друкувався (з 1968 року) в десятках газет, журналів, колективних збірках, альманахів та антологій. В Україні і Росії (в перекладах російською). Неодноразово передавався по радіо і телебаченню. 
Лауреат премій журналу "Перець" (тричі), Всеукраїнських конкурсів сатири та гумору (двічі), часопису "Веселі вісті" та премії Національної Спілки письменників України "Літературна скарбниця". 
Автор книги "Доля з громом" (в зб. "Веселий дует"), "Сльоза бюрократа" та "Йог і смог". 
Член Національної Спілки письменників України та Національної Спілки журналістів України. 

Ніна Хомінічна
БЕЛЯЄВА
Поетеса, прозаїк, художник. Літературну діяльність розпочала в 1990 році. Постійний автор журналу "Крила".
Видала чотири книги, з них три поетичні: "На встречу заре", "В лучах рассвета", "Мелодии июля".
У 2011 році було надруковано збірку віршів та акварелей "Времена года". 
Видала дві книги для дітей в прозі "Похождения кота Мурзика" и "Хрюша". 
Член Міжнародної спільноти письменницьких союзів (м. Москва), Регіонального союзу письменників Придніпров'я, Міжрегіонального союзу письменників України. Член  міжнародної асоціації "Искусство народов мира" (м. Москва), заслужений художник та лауреат цієї асоціації. 

Іван Макарович
БЛОХА-МАКАРОВ
Поет. Нині вже надруковано 11 збірок віршованих творів та 5 книжок прозових творів.
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка видав збірку "Ти сіяв слово..."
Член Регіональної спілки письменників Придніпров'я, Міжрегіональної спілки письменників України, Міжнародного співтовариства письменницьких спілок.Олександр Хомич
ДЬОМІН
Поет. Автор восьми поетичних збірок, був співавтором колективних збірок "Творцам победы!", "Чернобыль", "Мы помним ваши голоса!" тощо.
Багаторазовий лауреат обласного пісенного конкурсу "Вдохновенный дуэт Приднепровья", лауреат літературної премії ім. Олега Бішарєва.
Член Регіонального союзу письменників Придніпров'я, Міжнародної спільноти письменницьких союзів.

Валерій Никанорович
ТИЩЕНКО
Поет, журналіст, перекладач.  Видав 7 збірок віршованих творів. Друкувався в колективних збірках.  В 1978 році в співдружності з Григорієм Гарченко вийшла книга "Веселий дует".
Основні теми його творчості - радісне сприйняття навколишнього світу, простота людських стосунків, любов до рідної землі, окремі особистості.
Іван Артемович
КУЛИК
Поет. Автор 8 поетичних збірок "Під шепіт ковили", "Надежда", "Облик твой светел", "Чари осені", "Признание в любви" тощо, а також багатьох рецензій. Пише  вірші на українській та російській мовах. Перекладає прозу та поезію з російської мови на українську. Останні кілька років пише гумористичні оповідання, вони увійшли до збірки "Хочу стать академіком".

Людмила Костянтинівна
ЧЕРКАШИНА
Поетеса, прозаїк. Пише вірші на українській та російській мовах. У 1997 році вийшла перша збірка її творів "Бессоная ночь". Потім вийшли книги: "Самарянка" та "Сколько халатов у Насреддина". Співавтор збірки "Творцам победы". 
У 1991 році їй присвоїно звання заслуженого працівника культури України. Лауреат літературної премії ім. Володимира Даля.
Член Регіонального союзу письменників Придніпров'я, член правління РСПП, Міжнародної спільноти письменницьких союзів.


Перелік учасників клубу "Літературно перехрестя" буде доповнюватись,
 слідкуйте за оновленнями...

Немає коментарів:

Дописати коментар